Wirtualna Akademia TransEdu

W dniu 8 stycznia 2020 uczniowie klasy 3 TLM wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez największego w Polsce operatora giełdy transportowej TRANS.EU w ramach Wirtualnej Akademii TransEdu.

Podczas szkolenia uczniowie mieli szansę zapoznać się z zasadami pracy i funkcjonowania giełdy TRANS.EU jako jednego z najważniejszych narzędzi w pracy spedytora oraz koordynatora usług logistycznych. Ponadto mogli zapoznać się z najnowszymi badaniami rynku oraz opinii 500 największych pracodawców w Polsce na temat oczekiwań rynku względem przyszłych logistyków. Uczestnicy szkolenia na własnej skórze mogli się przekonać jakie kompetencje są kluczowe w ich zawodzie i w jaki sposób mogą wykorzystać swoją wiedzę, zdobytą podczas zajęć, w przyszłym życiu zawodowym. Umiejętność praktycznego wykorzystania swojej wiedzy jest idealną szansą na zbudowanie większej pewności siebie oraz samoświadomości związanej z zawodem. Ponadto uczniowie zostali zaproszeni do udziału w wirtualnych zajęciach realizowanych w ramach Wirtualnej Akademii, które mają być prowadzone przez opiekuna grupy Pana Marcina Mielczarka nauczyciela przedmiotów logistycznych zawodowych.

Marcin Mielczarek