Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Czas zasłużonego odpoczynku i radosnych wrażeń dobiegł końca, przed wami nowy rok szkolny -powiedziała pni dyrektor Ewa Gano tuż po serdecznym powitaniu szkolnej społeczności. Zwracając się do licznej grupy pierwszoklasistów wyraziła zadowolenie z wyboru naszej szkoły i zapewniła:

Wiedza jest waszym kapitałem, otwiera przed Wami wiele możliwości i jest gwarantem dobrej przyszłości. Mam nadzieję, że czas spędzony w murach naszej szkoły będzie niezwykłym i niezapomnianym. Pamiętajcie, że wzajemna otwartość i zaufanie pozwolą sprawić, że szkoła będzie zawsze dla was miejscem przyjaznym.

W tym roku w Zespole Szkół naukę będzie pobierać 695 uczniów - 392 chłopców i 303 dziewczyny. Plan zajęć jest napięty z powodu podwójnego rocznika, ale udało się je zorganizować do godz. 15.55.

Życzę dużo sił i wytrwałości w pracy, wielu sukcesów zawodowych, a także wielu wspaniałych chwil związanych z sukcesami Waszych uczniów-skierowała swoje życzenia do nauczycieli pani dyrektor Ewa Gano.

Niech będzie to rok nowych wyzwań, prowadzących Was, młodzi ludzie, do otwartości, poszanowania innych i umiejętności znalezienia się we współczesnym świecie. Rok szkolny 2019/2020 uważam za otwarty-zakończyła swoje przemówienie pani dyrektor Ewa Gano